P Y T A N I A  I  O D P O W I E D Z I

FAQ - co to po co to?

Tu odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące imprezy - zanim zadasz nam pytanie przez maila, sprawdź czy nie znajduje sie poniżej.

Jak dotrzeć na Rage Run?

Najważniejsze by dotrzeć do miejscowości Łąkie - mapa i GPS będą przydatne, samo miejsce imprezy będzie odpowiednio oznakowane (znaki kierunkowe z logo RR) - napewno traficie.

Jak się ubrać?

Oczywiście w ulubione sportowe ciuchy - wygodne buty, koszulka, spodenki (zalecamy leginsy by minimalizować zadrapania powstałe na przeszkodach), opcjonalnie rękawiczki (wystarczą zwykłe wampirki). Ostatecznie strój to kwestia indywidualna - zapraszamy wszystkie tygryski, zebry itp.

Pierwszy raz biegnę survival, ile czasu trwa pokonanie trasy?

To kwestia indywidualna i zależy od predyspozycji i nastawienia zawodnika. Jedni biegną na czas, inni dla zabawy. Średnio można przyjąć, że 1,5 godziny to realny pułap.

Czy muszę zaliczyć wszystkie przeszkody?

Taki jest cel imprezy - macie sprawdzić swoje możliwości. Oczywiście jeśli jakieś zadanie okaże się zbyt trudne można je ominąć wykonując zadanie karne - 20 burpees. Po 3 ominiętych przeszkodach będzie Wam zależało, żeby je pokonywać ;)

Co jeśli nie będę wiedział jak pokonać przeszkodę?

To niemożliwe, każda przeszkoda obstawiona jest wolontariuszem, który tłumaczy jak ją pokonać i egzekwuje jej wykonanie, jak nie dacie rady patrzcie pytanie wyżej ;)

Czy po biegu będę brudny?

TAAAAK!!! Brudny i zadowolony z siebie jak nigdy! Koniecznie zabrać trzeba rzeczy na zmianę - kompletne. Na odzież brudną zalecamy zabrać worek na śmieci - nie pobrudzicie sobie auta.

Czy będzie możliwość kąpieli po biegu?

Tak, jezioro jest na miejscu, nawet dwa :) Całkiem serio to zapewniamy prysznice, a na pewno coś z czego będzie leciała bieżąca woda, zimna woda...

Kiedy odbieramy pakiety startowe?

Pakiety startowe odbieramy w dniu imprezy, na godzinę przed startem swojej fali.

Co zawiera pakiet startowy?

Pakiet startowy zawiera koszulkę RR, chip do elektrycznego pomiaru czasu i gadżety.

Gdzie znajduje się biuro zawodów?

Biuro zawodów znajduje się bezpośrednio przy miejscu imprezy, będzie odpowiednio oznaczone.

Czy będzie możliwość zaparkowania auta?

Tak, jesteśmy na to przygotowani. Przewidujemy duży darmowy parking. Imprezę będzie obstawiać policja i straż pożarna, która przy braku miejsc na wyznaczonych parkingach pomoże pozostawić auto w bezpiecznym miejscu.

Czy mogę odebrać pakiet startowy za kogoś?

Definitywnie nie. Pakiety wydawane są do rąk własnych po identyfikacji tożsamości - nie zapomnijcie o dowodzie osobistym lub paszporcie.

Czy mogę pobiec za kogoś?

Niestety nie, pakiety startowe są przypisane do osoby przez zewnetrzną firmę obsługującą elektroniczny pomiar czasu. Jeśli zapisał się KOWALSKI to NOWAK nie pobiegnie :)

Kupiłem pakiet ale nie mogę wziąć udziału w biegu, mogę go komuś odsprzedać?

Do pewnego momentu jest to możliwe, wszystkie takie przypadki są rozpatrywane indywidualnie poprzez kontakt z nami na kontakt@ragerun.pl

Co to OS i czy warto go zaliczyć?

OS - Odcinek Specjalny - alternatywna trasa biegu. Zaliczenie OS jest dobrowolne, jeśli zależy Ci na czasie - OMIŃ bo polecą cenne sekundy, jeśli chcesz przeżyć dodatkową przygodę - ZALICZ.

VOUCHER?

Przewidzieliśmy VOUCHERY w formie nagród dla osób biorących udział w konkursach na naszym fanpage'u dlatego warto go śledzić i być na bieżąco. Poza tym to świetny pomysł na prezent (lub zemstę;)) VOUCHER upoważnia do wzięcia udziału w biegu za darmo! Ważne jest by jego posiadacz zgłosił się do nas - my załatwimy resztę formalności.

Na miejscu imprezy będzie się działo coś więcej niż sam bieg?

Jasne, bieg biegiem ale dla osób które dojadą w formie kibiców przewidujemy wiele atrakcji - porady dietetyków, fizjoterapeutów, punkty gastronomiczne i kilka niespodzianek podnoszących adrenalinę ale to TOP SECRET!!!:)

Czy mogę zmienić serię w której biegnę?

Tak, pod warunkiem, że w serii do której chcemy się przenieść są jeszcze miejsca, jeśli nie to nie ma takiej możliwości.

Czy przeszkody dam rade pokonać w pojedynkę?

Większość tak, niektóre nie, ale to właśnie jest super. Sami zobaczycie ile satysfakcji daje pomoc innemu uczestnikowi biegu i jak miło jest gdy ktoś pomoże Wam :)

Bieg prowadzi blisko jezior - ja nie potrafię pływać, co wtedy?

Nie jest to potrzebne, przeszkody które zlokalizowane są w wodzie, nad wodą są tak skonstruowane, by poziom wody nie przekraczał 120cm, poza tym momenty głębsze zabezpieczone będą ratownikami WOPR. Ale może jest to motywacja, żeby się nauczyć? :)

500 osób? Nie pozabijamy się na przeszkodach?

Spokojnie, wszyscy startują w falach po 50 osób co 30 minut. W trakcie biegu cała gromada przerzedza się co powoduje brak korków na przeszkodach.

Ile osób liczy drużyna?

Żeby załapać się do klasyfikacji drużynowej wymagana jest 5 osobowa drużyna, to samo tyczy się zniżki grupowej.

Chciałbym dołączyć do ekipy Rage Run - jest taka możliwość?

Zapraszamy do zakładki Wolontariat - twoja pomoc na pewno się przyda, a jeśli wykażesz się kreatywnością i zobaczymy w Tobie potencjał może zostaniesz z nami na dłużej :)

Chcę zostać WOLONTARIUSZEM.

Zapraszamy do zakładki Wolontariat na stronie - tam dowiesz się wszystkiego.

PARTNERZY I SPONSORZY:
Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy