S Ł Ó W   K I L K A

 

Rage Run to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami, mający charakter imprezy masowej. Na około 9 kilometrowej trasie rozłożone będą sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon. Zróżnicowany teren oferuje dużo przeszkód naturalnych, takich jak błoto, woda oraz poprzewracane konary na podbiegach. Nie brakować też będzie małpiego gaju oraz różnych innych wymagających przeszkód z użyciem wody oraz ognia. Rage Run to wyzwanie pozwalające sprawdzić swoje możliwości fizyczne jak i  wytrzymałość psychiczną. Nie jest jednak przeznaczony tylko dla sportowców. Sprawdzić się może każdy, trzeba tylko wystarczająco dobrze się przygotować. W tym celu wprowadziliśmy cykl treningów przygotowujących. Więcej na ich temat można  dowiedzieć się z naszego fanpage na facebooku.

 

Organizatorzy Rage Run to zlepek całkowicie różnych osobowości. Są extremalni wariaci, którzy nie boją się niczego - od bagien i biegów górskich w upalne dni, aż po morsowanie. Są też jednostki zrównoważone, ceniące sobie aktywny ale spokojny i zdrowy tryb życia. Wspólnie jednak wszyscy chcemy zrobić coś fajnego - DLA WAS! Najważniejsza jest Wasza satysfakcja i pomoc w pokonywaniu barier. Jesteśmy zdeterminowani, aby zrobić najlepszy bieg w Polsce, nie tylko pod względem samej trasy i przeszkód, ale również atmosfery i organizacji. 5 sierpnia 2018 roku w Łąkie będzie można przyjść i zasięgnąć porady dietetyka, fizjoterapeuty, zmierzyć się z przeszkodami, zmotywować się, a przede wszsytkim kibicować! Weźcie swoje pociechy, ponieważ dla dzieci też szykujemy parę fajnych atrakcji!

 

 

5 sierpnia 2018 roku w Łąkie odbędzie się naprawdę ekstremalny bieg. Trasa jest niewątpliwie wymagająca, poprzez swoje wzniesienia i podmokły teren. Dlatego przypominamy o dobrym przygotowaniu się. Zapraszamy na nasz bezpłatny cykl treningów przygotowujących. Poniżej parę zdjęć z pierwszej grudniowej edycji z ubiegłego roku.

 

 

 

G O   T O   R A G E !

PARTNERZY I SPONSORZY:
Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy