W O L O N T A R I A T

 

Skoro już tu trafiłeś to znaczy, że należysz do aktywnej grupy ludzi lubiących nowe wyzwania. Przy organizacji Rage Run potrzebujemy właśnie takich ludzi. Będzie potrzebna niezliczona liczba rąk do pomocy, ale dzięki Tobie mamy już dwie ;)

Dwa tygodnie przed samą imprezą będzie najwięcej do zrobienia. Każdą przeszkodę trzeba będzie postawić, złożyć no i .... wypróbować ;) Przykładowo TARZAN – lina, dźwig, woda = super dawka adrenaliny ;) Będziemy potrzebować pomocy również przy ustawianiu słupków i rozciąganiu taśm.

7 sierpnia 2016 roku już na samej imprezie, również będziemy potrzebować rąk do pomocy. Każda przeszkoda musi być obstawiona przez "naszego" człowieka w koszulce Rage Run. Każdy zostanie przydzielony do jednej z przeszkód, na której będzie miał za zadanie motywować uczestników do biegu, wytłumaczyć jak pokonać przeszkodę i egzekwować jej wykonanie. Wolontariusze znajdą swoje miejsce także w biurze zawodów oraz przy starcie i mecie. 

 

 

 Co zapewniamy w zamian?

- koszulka Rage Run

- posiłek w dniu imprezy

- zniżkę na kolejne biegi z cyklu RR

- możliwość przebiegnięcia trasy w serii dla Organizatorów

- szansę na dołączenie do zespołu RR. Szukamy nie tylko ludzi do pomocy, ale i do organizacji. Jeżeli okażesz się wyjątkowo kreatywny, może zostaniesz z nami na dłużej.

- mega dużo dobrej zabawy i adrenaliny

 

Jeśli masz ochotę spróbować swoich sił jako wolontariusz skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres wolontariat@ragerun.pl w treści podając swoje dane kontaktowe. Na pewno odpiszemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G O   T O   R A G E !

PARTNERZY I SPONSORZY:
Wykonanie: MAXIMUS - sklep komputerowy